«Прогрес будівництва ЖК Троїцький надихає»: Вадим Єрмолаєв розповів, як просувається реставрація історичного фасаду на Троїцькій
  2 Серпня 2021

ЖК Троїцький – це унікальний проект компанії-девелопера Alef Estate, який доповнить історичну композицію центру Дніпра. Особливість об’єкта полягає в поєднанні сучасного і історичного будівлі, фасад якої компанія зберігає і реставрує.

Інвестор компанії Alef Estate і голова ради корпорації «Алеф» Вадим Єрмолаєв докладно розповів про те, як на даний момент просуваються будівельні роботи в сучасній секції житлового комплексу:

«У першій секції, сучасній будівлі, до кінця місяця закінчаться оздоблювальні роботи. Тоді залишиться тільки поставити вхідні двері в квартири. Вже встановлено два ліфти, ведуться пуско-налагоджувальні роботи ».

Крім того, бізнесмен зазначив, що до кінця липня закінчаться роботи по внутрішньому фасаду двох будинків, і розповів, на якому етапі знаходяться реставраційні процеси в історичній будівлі – «серці» комплексу.

«Його можна назвати серцем не тільки через те, що це головний елемент привабливості об’єкта, але ще й тому що з ним нам доводиться працювати так само обережно, як кардіохірургам, щоб максимально його зберегти.

На фасаді історичної частини встановлені ліси, на 80% виконані підготовчі роботи. В окремих місцях вже почали відновлювати фасад – проштукатурили і підготували до фінального покриття. Займаємося зміцненням історичних стін, методами ін’єктування і прошивки тріщин », – резюмував Вадим Єрмолаєв.

Відомо, що до кінця місяця з майданчика буде демонтований кран, а також фундамент під нього. Після цього, орієнтовно у вересні, можна буде приступити до благоустрою території.

Довідка: Житловий комплекс Троїцький розташований в самому серці історичної частини Дніпра, на перетині вулиць Троїцької (кол. Вул. Червона) і Старокозацький (кол вул. Комсомольська). Вигідне розташування житлового комплексу дозволить істотно економити час, адже кращі ресторани і SPA салони, торгові та бізнес-центри, школи і дитячі сади зосереджені в крокової доступності.