Проект компанії Вадима Єрмолаєва став кращим на міжнародному конкурсі архітектурних проектів
«Деловая столица»  27 Червня 2018

Проект ілюмінації будівлі CASCADE PLAZA, побудованої в Дніпрі українською девелоперською компанією “Алеф Істейт” Вадима Єрмолаєва, став володарем відразу двох нагород за видатний дизайн освітлення фасаду.

Так, слідом за отриманням нагороди на престижному Нью-Йоркському конкурсі IES Illumination Awards, який вже понад 40 років поспіль відзначає найкращі світлові архітектурні рішення в світі, CASCADE PLAZA також було відзначено на конкурсі української урбаністики Ukrainian Urban Awards 2018, який днями завершився в Києві. Конкурсне журі, що складається з провідних європейських архітекторів, включаючи головних архітекторів Барселони і Копенгагена, відзначили унікальне технічне рішення, завдяки якому яскравість розміщених на фасаді колірних точок зберігається як поблизу об’єкта, так і в декількох кілометрах від нього, на іншому березі річки Дніпро, що розділяє однойменне місто.

Сам по собі комплекс CASCADE PLAZA, розташований на головній пішохідній площі міста, з настанням темряви створює яскраве світлове шоу, і вже встиг стати одним з головних визначних пам’яток обласного центру.

Відомо, що раніше Вадим Єрмолаєв планував реалізувати в центрі Дніпра амбітний проект з будівництва найвищої будівлі в Україні, багатофункціонального комплексу “Брама”, і навіть встиг замовити проект будівлі. Однак, економічний спад на ринку нерухомості заморозив цей план на невизначений термін.