Температуру українських яблук в дорозі контролюватимуть замовники з ОАЕ
AgroTimes  9 Лютого 2021

Днями дніпропетровська компанія «Сади Дніпра» (UApple), один з найкрупніших виробників яблук в Україні, відправила свою продукцію на експорт в Об’єднані Арабські Емірати. Контейнери обладнали температурними датчиками, за якими замовники зможуть простежити в дорозі.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Вадим Єрмолаєв, один із інвесторів «Садів Дніпра».

«Цій відправці передував візит арабських замовників в компанію, – написав бізнесмен. – Вони ознайомилися з холодильним сховищем садів, на власні очі побачили умови зберігання яблук і особисто бути присутнім при процесі автоматизованого сортування. Іноземні замовники змогли повністю задовольнити свою цікавість і остаточно переконатися в надійності українського постачальника. Тому незабаром зробили велике замовлення українських яблук».

Для повної прозорості, перед відправкою продукції “Сади Дніпра” встановили на палетах температурні датчики, а номери їх пломб передали клієнтам. Так замовники зможуть простежити за температурним режимом, який буде дотримуватися в процесі транспортування яблук.

«Подібна відкритість в спілкуванні з клієнтом – додаткові “бали” до репутації не тільки компанії, але і нашої країни», – підсумував Вадим Єрмолаєв.