ТОВ “Сади Дніпра” (Україна) продовжить збільшувати площу фруктових садів
East Fruit  24 Липня 2023

В українській компанії “Сади Дніпра” (Підгородне Дніпропетровської обл.), що реалізує продукцію під ТМ UApple, прижилися і добре розвиваються саджанці яблунь, висаджені навесні.

Садівники планують подальше збільшення площі садів восени та навесні 2024 року.

Цього року садівнича компанія розширила яблуневі сади на 21 га. Було висаджено інноваційний сорт, Gala RKD, відомий своїм раннім урожаєм. Саджанці були привезені з Франції, передає EastFruit з посиланням на повідомлення Вадима Єрмолаєва, власника бізнесу і голови ради корпорації Alef, у Facebook.

“Наш сад вирощується за інтенсивними технологіями, що збільшує його ефективність удвічі й більше. Обов’язково інтенсивний обробіток, крапельний полив під кожне дерево, внесення добрив. А також особлива технологія обрізки та формування дерев. Ті, хто звик бачити яблуні тільки в бабусі вдома, а не в промисловому саду, найімовірніше, здивується відсутності розлогих гілок і широкої крони. Може навіть здатися, що таке дерево не здатне принести багато плодів, але це враження повністю перевернеться, коли побачиш таку яблуню в серпні – рясно всипану ідеальними плодами. Технологій ми вчилися в Нідерландах – ще на початку заснування “Садів Дніпра” уклали контракт про співпрацю з компанією-консультантом. А зараз, гадаю, і самі можемо багато чому навчити”, – пише бізнесмен.

За словами Вадима Єрмолаєва, компанія має нові плани на суттєве розширення саду цієї осені та наступної весни. Подробиці керівник поки що не розкрив.