Українські яблука в Сінгапурі: компанія “Сади Дніпра” налагодила експорт в Південно-Східну Азію
Сегодня  24 Квітня 2020

В кінці березня українська компанія “Сади Дніпра” (UApple), що входить до складу корпорації “Алеф”, почала поставки яблук до Сінгапуру.

Експерти відзначають: співпраця з такою розвиненою країною, як Сінгапур, це важливий крок у розширенні географії поставок продукції як самої компанії, так і всієї України.

“Сади Дніпра” – це компанія, що забезпечує високу репутацію нашій країні на міжнародному ринку. За відгуками імпортерів, їх яблука дуже подобаються сінгапурським споживачам. Крім того, на ринок Сінгапуру орієнтуються всі інші країни регіону, і наявність там українського яблука також викликає у них інтерес до нашої продукції. Фактично, “Сади Дніпра” просувають не тільки своє яблуко, але в цілому українські продукти харчування. Складнощів багато, але вони переборні, якщо розуміти перспективність стратегії виходу на ці ринки “, – сказав економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), керівник проекту ФАО та ЄБРР по просуванню експорту українських продуктів харчування Андрій Ярмак.

Експортоорієнтована компанія “Сади Дніпра” була заснована не так давно – в 2016 році, але вже через два роки українські яблука з’явилися на ринках ЄС, Азії та Близького Сходу.

Крім Сінгапуру компанія “Сади Дніпра” здійснює поставки своєї продукції в такі країни, як Малайзія, Індонезія, ОАЕ, Катар, Саудівська Аравія, Сенегал, Швеція, Великобританія. Перші поставки свого продукту в країни Південно-Східної Азії їм вдалося здійснити в 2019 році. У компанії відзначають: знайти іноземних партнерів вдалося за допомогою участі в торговельних місіях, міжнародних виставках і конференціях.

Принцип розвитку “Садів Дніпра” – освоєння нових технологій. Зараз компанія будує найбільше і найінноваційніше сховище для яблук в Україні. Також восени минулого року в холодильному комплексі компанії встановили найпотужнішу автоматизовану сортувальну лінію для яблук, яка дає можливість сортувати 12 тонн фруктів на годину. Розвинені технології дозволяють відповідати запитам іноземних клієнтів і підлаштовуватися під особливості замовлення.

Сертифікована компанія за стандартом Global G.A.P, який вважається сигналом якості і безпеки продукції для іноземних імпортерів.

Довідка. “Сади Дніпра” (ТМ UApple) займається вирощуванням елітних сортів яблук. Заснована в 2016 році. Входить до складу корпорації “Алеф”, що об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегментах девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації – Станіслав Віленський.