Українські імпланти від заводу ABM Technology виходять на міжнародний ринок
  28 Січня 2020

Зубні імпланти від українського заводу ABM Technology з’являться в продажу на світовому ринку

На сьогоднішній день компанія активно співпрацює з країнами ближнього зарубіжжя і веде переговори щодо укладення контрактів з іноземними дистриб’юторами. Зокрема, українські імпланти проходять сертифікацію в країнах Європи і Азії.

Інвестор і генеральний директор заводу ABM Technology Ігор Циркін заявив, що ще з моменту свого заснування завод був орієнтований не тільки на внутрішній, але і на міжнародний ринок.

“Наше основне завдання – це зробити українські імпланти затребуваними по всьому світу. Оскільки підприємство дорожить своєю репутацією і створює виключно високоякісну продукцію, то для поліпшення показників виробництва в 2020 році завод планує налагодити нові ділові контакти. Для цього ми будемо активно брати участь в міжнародних виставках для популяризації українських імплантів і розширювати географію поставок, закріплюючись на всесвітньому ринку “, – сказав він.

Игорь Цыркин директор завода имплантов

Завод ABM Technology відкрився в Дніпрі в 2017 році і став першим українським підприємством з виробництва зубних імплантів повного циклу. У 2018 році завод запатентував дентальний імплантат власної розробки Helix, а також два абатмента кутового і прямого типів. Моделі були розроблені конструкторським відділом ABM Technology спільно з європейською лабораторією.

На сьогоднішній день ABM Technology включають в рейтинги найбільш інноваційних заводів України і найсучасніших заводів свого профілю в світі. На підприємстві немає жодного верстата, випущеного раніше 2017 року. В експлуатації задіяні верстати ЧПУ японської компанії TSUGAMI, “чиста кімната” швейцарського виробництва, а також техніка для кислотної обробки від швейцарської компанії KKS.

“Мені приємно, що серед 200 нових заводів, відкритих останнім часом в Україні, наш дніпровський завод – один з найбільш інноваційних і сміливих проектів. Україна може виробляти високотехнологічну продукцію. І може відійти від статусу “сировинного придатка “, – зазначив голова ради корпорації “Алеф” Вадим Єрмолаєв.

Довідка: ABM Technology в Дніпрі – перший в Україні інноваційний завод з виробництва зубних імплантів. Входить в структуру корпорації “Алеф”.

Корпорація “Алеф” об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації Станіслав Віленський.