У Дніпрі біля цирку з’явиться перша в місті екопарковка (Фото)
Наше місто  19 Квітня 2021

Компанія-забудовник Alef Estate за свій рахунок планує здійснити благоустрій території біля цирку.

Вже цього літа тут з’явиться перша в місті еко-парковка на 150 паркомісць: на існуючій асфальтної парковці покладуть смуги трав’яного покриття, кількість дерев зросте з 18 до 31. Тут висадять сріблясті клени у віці 7-10 років, висотою 4-4,5 метра . Крім того, збільшиться загальна площа зеленої зони за рахунок газонів, повідомляє «Наше Місто».

«Зараз територія біля цирку знаходиться в хаотичному і занедбаному стані. Ми плануємо створити абсолютно нове паркувальний простір і задати забудовникам міста новий тренд на пристрій саме єкопарковок », – розповіла на презентації прес-секретар корпорації Alef Estate Олена Брумирська.

Дозвіл на проведення робіт Alef Estate отримала у Дніпровського цирку. Місто, в свою чергу, дав дозвіл на благоустрій території. У Alef Estate пообіцяли, що будуть підтримувати зелену зону в належному стані і доглядати за посадженими деревами.

Нагадаємо, що минулого тижня Alef Estate запустила на створеному за власні кошти бульварі Південному штучний струмок – найдовший в Україні. На цьому бульварі також недавно було висаджено 17 платанів.

Довідково. Озеленення грає важливу роль в проектах Alef Estate. Саме ця компанія першою в Дніпрі і однією з перших в Україні реалізувала проект з озеленення покрівлі на своєму об’єкті – МФК Cascade Plaza.

Серед проектів на стадії реалізації – «Єрмолаєв Центр», де озеленення стане «серцем» комплексу. У внутрішньому дворі МФК розташується загальнодоступний сад. Також своєрідним зеленим оазисом серед міста стане апарт-комплекс Port City на дніпровській набережній.