У Дніпрі відкрили найбільшу в Європі стоматологічну клініку
Интерфакс  22 Вересня 2020

У Дніпрі відкрили найбільшу в Європі стоматологічну клініку Amel Smart Clinic, яка надає повний спектр послуг стоматології, повідомив голова ради корпорації “Алеф” Вадим Єрмолаєв в Facebook.

“Вчора в Дніпрі був зроблений величезний стрибок для розвитку стоматології та медичного туризму в Україні. Вчора на бульварі Слави, 2Б в Дніпрі була відкрита наймасштабніша в усій Європі стоматологічна клініка площею 3 тис. Квадратних метрів. У чому її унікальність? Тут пацієнт може отримати весь спектр послуг стоматології, починаючи з діагностики до найскладніших щелепно-лицьових операцій. Не виходячи з будинку, пацієнт має можливість зробити максимум необхідних аналізів, консультацій, процедур і з ймовірністю 99,9% вирішити свою проблему в одній клініці “, – написав він.

За словами Єрмолаєва, в Amel Smart Clinic є анестезіологічне, реабілітаційне, ЛОР-відділення, приймає педіатр і ін.

Клініка входить в Amel Medical Grouр, що займається виробництвом і реалізацією медичного та стоматологічного обладнання, стоматологічної практикою. За даними держреєстру кінцевими бенефіціарами ТОВ “Амел медикал груп” є Ганна Єрмолаєва і Сергій Башкин.

Єрмолаєва і Башкин також є власниками стоматологічної клініки в центрі Дніпра “Дентал Клінік Дніпро” (Amel Dental Clinic). Її дохід в 2019 році виріс на 53,3% в порівнянні з 2018 – до 81,5 млн грн.