У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні
Информатор  16 Квітня 2021

Катеринославський бульвар II на вулиці Південній вже став новою візитівкою Дніпра. Одним із знакових об’єктів на ньому стала 7-метрова статуя «Атланта».  У середу, 14 квітня, на бульварі також почав працювати штучний струмок.

Про це Інформатор дізнався з публікації в Facebook інвестора Вадима Єрмолаєва.  Він зазначив, що це – найдовший штучний струмок в Україні.  Тепер він буде працювати тут постійно, аж до настання холодів. 

«Приходьте прогулятися і подивитися.  Вийшло дуже гарно», – написав Вадим Єрмолаєв.

Ми вирушили на пішохідний бульвар на вулиці Південній, щоб зробити для вас кілька крутих знімків. Також ми не змогли просто пройти повз струмка і запустили на воду паперовий кораблик Інформатора.  Сподіваємося, що він стане символом хороших змін в місті.

Нагадаємо, реконструкцією вулиці Південної займалася компанія-девелопер Alef Estate. Замість вузької і заставленої автомобілями вулиці тут з’явився пішохідний бульвар зі струмком, фонтанами і підсвічуванням. Також ми показували, що ще у вересні 2020 року, до відкриття першої черги бульвару, тут встановили 7-метрового «Атланта».  Перевтілиться не лише вулиця Південна, але і цілий квартал поруч, адже тут з’явиться комплекс Ermolaev Center. Інтерв’ю з архітекторами цього проекту ви можете знайти тут.

І це далеко не єдині проекти, якими займається зараз Alef Estate. Інші їхні знакові об’єкти, що будуються – це реконструкція будівлі Катеринославської суконної фабрики на проспекті Яворницького, будівництво ТЦ Artel City Center, житлових комплексів Port City і «Троїцький», торгово-ділового комплексу «Перехрестя», а також багато іншого. Alef Estate доводить, що Дніпро – місто сучасної архітектури.