У Дніпрі з’явиться новий бульвар: Alef Estate просить привести фасади будівель на вул. Південній в належний вигляд
Город  21 Травня 2020

На даний момент компанія Alef Estate активно займається облаштуванням продовження знаменитого Катеринославського бульвару. Нова пішохідна зона буде розташована на сусідній до нього вулиці Південної. Інвестором проекту виступає відомий дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв.

Для реалізації проекту нового пішохідного бульвару компанія Alef Estate отримала всі необхідні дозвільні документи ще чотири роки тому. Дніпровський міська рада видала рішення по облаштуванню та організації пішохідного бульвару в листопаді 2016 року, а концепція розміщення бульвару була прийнята засіданням архітектурно-містобудівної ради від 26.08.2016.

продолжение екатеринославского бульвара

Основна мета проекту – це створення «європейського куточка» в самому центрі Дніпра, який стане гідною прикрасою міста і подарує можливість жителям насолоджуватися приємними пішими прогулянками і гармонійністю міського архітектурного ансамблю. Покриття нового бульвару на Південній та елементи декору такі, як кам’яні лавки і кулі, будуть створені за зразком Катеринославського бульвару. Таким чином пішохідна територія стане послідовним продовженням основну пам’ятку Дніпра. Особливістю нового бульвару архітектори планують зробити унікальний струмок, протяжністю близько 200 метрів. Устя струмка буде прикрашено дрібними фонтанами, а у вечірній час струменя води будуть висвітлені оригінальним підсвічуванням. В довершення всього, вуличне освітлення відтворить враження відблисків води на фасадах будівель. Ця картина повинна стати не тільки дуже красивою і самобутньою, але і справді вражаючою.

«Ми готуємося продовжити наш Катеринославський бульвар по вулиці Південній, упорядкувати його і зробити красивим. Таким чином жителі і гості міста отримають прекрасне місце для відпочинку і прогулянок », – підкреслив Вадим Єрмолаєв.

Представники Alef Estate націлені якомога швидше реалізувати проект і представити його в належному вигляді, тому звертаються до всіх власників будівель, розташованих по вулиці Південній, з проханням облагородити зовнішній вигляд фасадів згідно з паспортом зовнішнього оздоблення.

Реалізація проекту передбачає якісне виконання всіх норм і надання результату в належному вигляді, але будівля за адресою вул. Південна, 2 (АТ «Кредит Агріколь Банк») до цих пір знаходиться в неналежному вигляді, а саме зовнішні блоки кондиціонерів встановлені на передньому фасаді приміщення. Це здатно суттєво зіпсувати загальне сприйняття запланованого результату проекту. Але варто зазначити, що рішенням виконкому Дніпровського міської ради №661 від 18.06.2019 було рекомендовано власникам будівлі по вул. Південній, 2 самостійно і за свій рахунок перенести кондиціонери на тильний фасад будівель. Але на даний момент АТ «Кредит Агріколь Банк» не виконало встановленої рекомендації.

Також важливо відзначити, що будівля по вул. Південній, 2 є пам’яткою культурної спадщини місцевого значення по виду архітектури «Прибутковий будинок» (звернення від Дніпровського міської ради, а саме Управління з питань охорони культурної спадщини Дніпра). Тому розміщення кондиціонерів на його фасаді є неприпустимим.

Також представники Alef Estate попереджають, що так як бульвар по вулиці Південній стане пішохідною територією міста, заїзд до будинків буде здійснюватися з їх зворотного боку.

«Ми щиро віримо, що новий пішохідний бульвар стане особливим місцем для дніпрян, яке вони полюблять всією душею і де із задоволенням будуть проводити вільний час. Наша компанія незабаром приступить до будівельних робіт, тому ми сподіваємося, що люди заради спільної справи об’єднаються, щоб місто змогло отримати нову пам’ятку в належному вигляді. Ми сподіваємося, що наші слова будуть почуті і в рамках закону всі питання будуть врегульовані », – коментують представники Alef Estate.