У Дніпрі неонатальний центр до Дня Святого Миколая отримав в подарунок дорогі медичні засоби
Днепр вечерний  18 Грудня 2018

Напередодні Дня Святого Миколая компанія «МІРОПЛАСТ», одним з інвесторів якої виступає Вадим Єрмолаєв, подарувала медичні матеріали для неонатального центру обласної дитячої клінічної лікарні на вулиці Космічній в Дніпрі.

Компанія подарувала клініці поліуретанові катетери для короткострокової і середньострокової інфузійної терапії, а також рентгеноконтрастні поліуретанові катетери для довгострокового венозного доступу.

Ці катетери вводяться периферійно (PICC Line). Їх ще називають центральними лініями для новонароджених. На відміну від звичайних катетерів, ці матеріали не викликають ускладнень і є безпечними для немовлят.

Зараз в Дніпропетровській області тільки одне відділення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених. Щодня до нього надходять діти в критичному стані, в тому числі сильно недоношені, і ті, які вимагають негайного хірургічного втручання.

Медичні матеріали, які використовують для порятунку немовлят, досить дефіцитні, але важливі для збереження життя маленьких пацієнтів. Тому керівництво компанії «МІРОПЛАСТ» разом з інвестором Вадимом Ермолаєвим вирішило надати центру допомогу і закупити необхідні медичні засоби.

– Своїм прикладом ми хочемо закликати партнерів і колег не бути байдужими, особливо коли мова йде про життя і здоров’я майбутнього покоління, – відзначили представники компанії