У Дніпрі побудують унікальний МФК «Єрмолаєв Центр», який поєднає в собі стилістику знакових об’єктів відомого забудовника
Alef.Today  25 Травня 2020

У грудні 2020 року в центрі Дніпра стартує будівництво нового багатофункціонального комплексу – Ermolaev Center. Об’єкт названий ім’ям відомого забудовника міста – Вадима Єрмолаєва. Стилістика центру буде співзвучна з іншими знаковими об’єктами, зведеними бізнесменом.

Вадима Єрмолаєва називають “містоутворюючою людиною”. Він є інвестором девелоперської компанії Alef Estate, яка побудувала в Дніпрі такі знакові об’єкти, як Катеринославський бульвар, ТРК “МОСТ-сіті”, МФК “Cascade Plaza”, ДЦ “Призма”, ТДЦ “Босфор” та інші. А в квітні поточного року Alef Estate відновила реалізацію грандіозного МФК “Брама“, який повинен стати найвищою будівлею міста і з’єднати центральну частину міста Дніпро з набережною, завершивши формування передмостового вузла.

Новий об’єкт, Ermolaev Center, розташується недалеко від Катеринославського бульвару і стане наступним кроком у планомірному перетворенні цієї частини міста в соціально-активне середовище. Ermolaev Center стане прикладом тієї аскетичної і прагматичної архітектури, якій віддавав перевагу Олександр Дольник, який спроектував багато знакових об’єктів для Вадима Єрмолаєва.

Стилістичню особливістю МФК “Ermolaev Center” стане його гостроносість і косокутність, на які архітекторів бюро FILIMONOV & KASHIRINA architects надихнув криволінійний провулок Шевченка. Загальна стилістика і увага до деталей будуть об’єднувати в єдине сучасне середовище той європейський куточок міста, який вдалося реалізувати забудовнику.

 

 

Новий МФК буде гармонійно вписаний в міське середовище. Він стане логічним продовженням містобудівного ансамблю “Міська стіна”, який оформлює підніжжя першого центрального пагорба міста Дніпро. В цей ансамбль також входять і інші об’єкти Alef Estate – МФК «Каскад Плаза», ЖК «Катеринославський».

В процесі будівництва комплексу буде реконструйовано цілий квартал, обмежений вулицями Шевченка, Південною, Паторжинського і Гоголя, який зараз знаходиться в стані занепаду. Перевтілення ділянки буде підпорядковане комплексному баченню і єдиної концепції: крім МФК Ermolaev Center на ньому розміститься ще один висотний об’єкт. Разом вони утворюють новий центр комерції і відпочинку в місті.

Ermolaev Center буде складатися з трьох будівель різної поверховості. 4-поверховий об’єм, що виходить на червону лінію, матиме торгово-офісне призначення. Середній 13-поверховий об’єм буде використовуватися як офісна будівля і розташується перпендикулярно вул. Шевченко. Висотний 19-поверховий об’єм, що знаходиться всередині кварталу буде житловою вежею.

 

 

Також проектом передбачається створення експлуатованих дахів, великого озелененого простору загального користування і внутрішньої частини кварталу з зонами відпочинку.

У стилобатній частині Ermolaev Center розміститься автоматизований багаторівневий паркінг, який має всі шанси стати першим такого роду інноваційним паркінгом в Україні.

Закінчити реалізацію проекту планують в 2024 році.

Довідка: Компанія Alef Estate – девелоперська компанія, діяльністю якої є розробка бізнес-проектів по будівництву, реалізації та експлуатації об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Є учасником Корпорації “Алеф”.

Корпорація “Алеф” об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Голова Ради корпорації “Алеф” – Вадим Єрмолаєв. Заступник голови Ради корпорації Станіслав Віленський.