У червні компанія “МІРОПЛАСТ” досягла рекордних показників збуту за всю історію існування
Экономическая правда  7 Липня 2020

Українська компанія “МІРОПЛАСТ”, яка є одним з найбільших виробників ПВХ-профілю в Східній Європі, досягла рекордних показників збуту продукції в червні поточного року в порівнянні з аналогічним періодом. При цьому наголошується, що зростання віконного ринку в минулому місяці не фіксувалося.

“Завдяки грамотній і зваженій політиці менеджменту ми змогли успішно вийти з рецесії, з якою ми зіткнулися під час пандемії коронавируса. Нам вдалося не тільки повернутися до докарантинних показників, але й істотно перевищити їх, тим самим поставивши новий власний рекорд по збуту продукції в червні “, – розповів директор з маркетингу компанії “МІРОПЛАСТ” Олександр Антонюк.

Також він зазначив, що на даний момент в Україні користуються попитом енергоефективні профілі для вікон, які знаходяться в середньому та вище ціновому сегменті.

Енергозберігаючий ПВХ-профіль WDS від компанії “МІРОПЛАСТ” знаходить відгук серед українських споживачів, що також дозволило підприємству досягти високого рівня продажів. У планах компанії “МІРОПЛАСТ” подальше розширення асортименту:

“Ми будемо рухатися в бік ще більш якісного продукту. Зокрема, ми плануємо розширювати асортимент ламінованої продукції. За нашими оцінками, близько 80% скління в будівництві зараз здійснюється вікнами з кольорового профілю. У наших планах через рік-два досягти повної відповідності нашого асортименту асортименту європейських виробників “, – поділився директор департаменту збуту компанії “МІРОПЛАСТ” Сергій Даців.

Компанія “МІРОПЛАСТ” була створена в Дніпрі в 2006 році, після зведення в місті виробничого комплексу. На сьогоднішній день це виробництво є одним з найбільш сучасних і високопродуктивних в Європі. На заводі встановлено 29 екструзійних ліній, а продукція підприємства експортується в 15 країн світу.

Компанія “МІРОПЛАСТ” є учасником корпорації “Алеф”, головою ради якої виступає Єрмолаєв Вадим Володимирович, заступником – Віленський Станіслав Олександрович. Корпоративною стратегією бізнес-об’єднання “Алеф” є діяльність, спрямована на постійне вдосконалення процесів і впровадження інновацій. Нагадуємо, раніше повідомлялося, що завод «МІРОПЛАСТ» оснастив лабораторію на базі підприємства стендом для перевірки вікон на стійкість до погодних явищ. Тепер там можна проводити випробування вікон і вхідних дверей за такими показниками, як повітропроникність, водонепроникність і опір вітровим навантаженням. Стенд для випробувань, встановлений в лабораторії МІРОПЛАСТ, імітує реальні погодні умови, такі як шквальний вітер і сильний дощ.