Які нові фантастичні громадські простори незабаром з’являться в Дніпрі, розповів Вадим Єрмолаєв
  17 Квітня 2023

Компанія Alef Estate не просто будує, вона попри все створює життєвий простір високого рівня.

Останні роки ринок будівництва житла в Україні швидко розвивався. Компанія Alef Estate, один з лідерів у цієї галузі, постійно зводила та проєктувала нові об’єкти в Дніпрі. На початок 2022 року в Alef Estate були великі плани. Низка проєктів, розроблених архітекторами, чекали початку будівництва в березні. 24 лютого 2022 року ці плани було призупинено. Але війна не завадила продовжувати будувати. Робота над проєктами, будівництво яких було розпочато раніше, продовжувалась. Адже в Alef Estate ніхто ні хвилини не сумнівався в тому, що Україна переможе. І все заплановане буде зроблено. Про те, як останні події вплинули на ринок житлової нерухомості та над якими проєктами наразі працює Alef Estate, ми говоримо з бізнесменом та інвестором, головою правління корпорації «Алеф» Вадимом Єрмолаєвим.

 

 

З березня 2022 року ринок нерухомості в Україні просто зупинився. Ніхто не розумів, що буде далі. Влітку 2022 року в західних областях України переселенці почали купувати житло, розповідає Вадим Єрмолаєв. Попитом користувалися як об’єкти вторинного ринку, так і новобудови. У Дніпрі ситуація залишалася геть іншою. У прифронтовому місті люди не поспішали вкладатися в нерухомість. Ситуація дещо змінилась лише в лютому 2023 року. Люди впевнилися в перемозі України та почали згадувати про свої довоєнні плани. Поки що ринок не повернувся до рівня продажів 2021 року, але ситуація стала значно кращою, порівняно з 2022 роком.

“Alef Estate не просто будує надзвичайно якісне житло преміум-класу, але й вкладає великі кошти та зусилля в благоустрій прилеглої території, створюючи комфортний життєвий простір. Ви можете побачити це на прикладі Катеринославського бульвару та бульвару Південного в Дніпрі. Місія Alef Estate полягає в тому, щоб не просто зводити будинки, а будувати сучасне європейське місто. Це наша конкурентна перевага”, – розповідає забудовник Єрмолаєв.

За словами Вадима Єрмолаєва, Alef Estate не припиняє роботу над своїми об’єктами. Адже тут розуміють, що попит на якісне житло в Дніпрі буде лише зростати разом з новими перемогами ЗСУ. На наше прохання забудовник Єрмолаєв розповів про проєкти Alef Estate, які змінять Дніпро на краще.

 

ЖК Троїцький було введено в експлуатацію в грудні 2021 року. Це історична будівля, пам’ятка архітектури. Прибутковий будинок ХІХ ст. компанія Alef Estate реконструювала, реставрувала та перетворила на комфортне житло за стандартами ХХІ століття.

В архітектурну концепцію комплексу закладено ідею об’єднання епох. За задумом автора, сучасність завжди повинна існувати, оглядаючись на історію. Так, у ЖК Троїцький дуже органічно доповнюють одна одну історична та сучасна будівлі.

 

Ermolaev Center зараз перебуває в процесі будівництва. Це преміальний сегмент нерухомості. Цей об’єкт буде мати скандинавський стиль, натхненний поняттям “хюге”. Alef Estate створює збалансований простір, який передбачає і житло, і офісні приміщення, і магазини, і ресторани.

Головне, що це не просто житло чи бізнес-середовище. Це створення гармонійного світу. Гарно оздоблені, відкриті для відвідувачів внутрішні подвір’я стануть зоною відпочинку для всіх містян та створять відчуття свободи та гармонії для мешканців та орендарів.

Апарт-комплекс Port City також наразі в процесі будівництва. Він розташований на набережній на березі Дніпра. З вікон відкривається велична панорама ріки та Монастирського острову. Крім власне будівлі Alef Estate створює променадну набережну з велодоріжками та гарним садом навкруги, що веде до самої річки.

Особливістю апартаментів є просторі видові тераси, на яких можна милуватися заходом сонця або починати день за чашкою ароматної кави. В кількох хвилинах від комплексу знаходяться Монастирський острів та парк ім. Шевченка. Мешканці Port City зможуть починати свій день з пробіжки, займатися водними видами спорту, проводити час з дітьми на свіжому повітрі, насолоджуватися заходом сонця на причалі.

 

ЖК Industrial будується на лівому березі Дніпра, поряд з ТЦ “Наша правда”. Він стане першим проєктом Alef Estate поза центральною частиною міста. “І ми сподіваємось задати новий стандарт будівництва в інших частинах Дніпра”, – коментує Вадим Єрмолаєв.