Як у Дніпрі просувається будівництво масштабного комплексу Ermolaev Center
  17 Березня 2023

У центрі Дніпра триває будівництво багатофункціонального комплексу. Стало відомо, як просуваються роботи.

Про хід будівництва БФК Ermolaev Center розповів бізнесмен Вадим Єрмолаєв.

За його словами, на сьогодні виконали наступні роботи:

Влаштували залізобетонний каркас – паркінг та стилобат виконано на 100%; Зводять каркас 19-поверхової житлової вежі, наразі завершено 12 поверхів, у роботі 13-ий. В офісній 12-поверховій вежі завершено каркас 8 поверхів, 9-й поверх у роботі;

Половина 4-поверхової офісної вежі завершена на 100%, інша половина (по протяжності) буде виконуватись спільно з відновленням головного фасаду будівлі категорії “значна історична будівля” по вулиці Шевченка 39, зі збереженням її архітектурно-декоративного трактування.

Очікується приїзд металоконструкцій механізованого триярусного паркінгу з Туреччини.

Виконано на 95% зовнішні водопровідні мережі та каналізації, зараз завершуються роботи з влаштування зливової каналізації по провулку Шевченка, виконано роботи з витяжної вентиляції житла, збудовано всі магістралі до 12-го поверху.

У квітні мають розпочатися роботи з влаштування цегляної кладки, а саме – вентиляційні та комунікаційні шахти, а також міжквартирні перегородки з газобетону. Також найближчим часом займуться будівельною частиною трансформаторної і встановленням силового обладнання. Окрім цього, облаштують підлогу паркінгу та покрівлю стилобату. На стилобаті комплексу планують встановити ще один арт-об’єкт – по стопам “Атланта”.