Єрмолаєв планує звести в Дніпрі першу в Україні автоматизовану багатоповерхову парковку
ДнепрЧас  9 Серпня 2019

Бізнесмен Вадим Єрмолаєв планує звести в Дніпрі першу в Україні автоматизовану багатоповерхову парковку. Така паркувальна система дозволяє автоматично переміщати автомобіль на різні рівні зберігання.

Про це підприємець розповів в інтерв’ю блогеру Андрію Остапчуку.

Бізнесмен підкреслив, що механізована парковка дозволяє приблизно в три рази заощадити площу під одне машиномісце.

“У звичайному будинку неможливо побудувати місце для паркування менше 35 м², адже є в’їзди, виїзди, рампи і так звані “незручності”. Автоматична парковка дозволяє поставити одну машину на площі 11 м². Собівартість такої парковки така ж, як при 35 м² на машину. Тобто, вигоди в грошах не існує. Але вигода в тому, що можна зробити більше паркувальних місць на площі. А дефіцит в них є, буде і з роками буде все більше і більше “, – зазначив Вадим Єрмолаєв.

Будівництво механізованої парковки заплановано при зведенні нового комплексу будівель в центрі Дніпра під робочою назвою IT House.

“Це комплекс з двох будинків і стилобатної частини: офісна будівля, житлова і в стилобатній частині – величезна автоматична парковка. Я думаю, це буде перша справжня автоматична парковка в Україні”, – сказав Вадим Єрмолаєв.

Нагадаємо, будувати автоматизовані багатоповерхові парковки в Україні дозволено державною будівельною нормою “Автостоянки і гаражі” з 1 липня 2019 року.