Інвестиції Єрмолаєва зроблять доступною для українців «голлівудську посмішку»
КомментарииУА  17 Серпня 2018

У Дніпрі відкрився перший в Україні завод з виробництва дентальних імплантатів ABM Technology, який відповідає всім європейським стандартам. Імплантати його власної торгової марки Bauer’s Implants стануть високоякісною, а головне – доступною альтернативою аналогічної імпортної продукції, яка більшості українців була не по кишені. Тепер же мати гарні здорові зуби зможе дозволити собі практично кожен житель нашої країни.

Відкриття сучасного заводу ABM Technology в Дніпрі стало можливо завдяки вітчизняному інвестору, підприємцю Вадиму Єрмолаєву, відомому своїми успішними інноваційними проектами в різних сферах бізнесу. Процес створення «з нуля» унікального підприємства – від виникнення ідеї до повноцінного запуску виробництва – зайняв три роки. На думку експертів, поява нового високотехнологічного заводу в Дніпрі – важлива подія для економіки області. Адже в регіоні залишиться максимум додаткової вартості, будуть платитися податки, створюватимуться нові робочі місця і готуватимуться висококваліфіковані кадри для роботи на новітньому обладнанні.

Але все ж основний плюс в тому, що завдяки ABM Technology дентальна імплантація стане більш доступною для мільйонів українців. Адже якщо середня ціна імпортного імплантату в Україні становить 120 $ (це без вартості додаткових протетичної компонентів, оплати роботи лікаря-імплантолога, зубного техніка та медсестри), то собівартість українських аналогів, які не поступаються за якістю і безпеки кращим світовим зразкам, в два рази нижче!

«Значення цієї новини важко переоцінити, адже, згідно з даними медичної статистики, щомісяця дентальної імплантації потребує близько 10 тисяч українців», – каже лікар-стоматолог вищої категорії Олена Кузнєцова. «Причому це найбільш незахищені верстви населення – пенсіонери, ветерани та воїни АТО, малозабезпечені та безробітні люди. А втрата зубів – це не тільки естетична, а й серйозна медико-соціальна проблема. У таких пацієнтів порушується прикус, починаються проблеми з яснами і іншими зубами, відбувається деформація особистості, порушення дикції. Через недостатнє пережовування їжі виникають або загострюються хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту. Відсутність зубів може спровокувати навіть розвиток діабету і хвороб серцево-судинної системи. Звичайно, у людини з подібними проблемами істотно знижується якість життя, їй важко бути впевненим в собі, товариським і оптимістично налаштованим».

У багатьох пацієнтів, які втратили зуби і не мають можливості якісно вирішити цю проблему, крім погіршення здоров’я, починаються труднощі в сім’ї і на роботі. Адже навіть найсучасніші знімні зубні протези (які, до речі, теж недешеві) не можуть стовідсотково замінити власні зуби. Тоді як імплантати успішно справляються з цим завданням, повністю відновлюючи анатомію і фізіологію зубощелепної системи. Але якщо донедавна дентальна імплантанція, що у всьому світі вважається найбільш прогресивною технологією протезування зубів, була доступна тільки забезпеченим людям, то завдяки продукції заводу ABM Technology її зможе дозволити собі і середньостатистичний українець.

«На жаль, у наших співвітчизників слово «стоматологія» стійко асоціюється зі словом« дорого », тим більше, якщо мова йде про імплантатах. Тому головні завдання ABM Technology на найближчий час – надати альтернативу українським пацієнтам, які потребують дентальної імплантації, підтримати економіку країни і зламати стереотип про низьку якість вітчизняного продукту. А наша місія – зробити українців більш здоровими і щасливими», – упевнений генеральний директор підприємства Ігор Циркін.

До речі, хоча основний напрямок роботи ABM Technology – виробництво дентальних імплантатів і протетичної компонентів власної торгової марки Bauer`s Implants, з заводом також співпрацюють представники авіа- і автомобілебудівних галузей, виробники годинників. Як розповів директор з виробництва Вадим Возняк, завдяки унікальним верстатів ABM Technology може виготовляти широкий асортимент деталей високої точності і складності розміром до 20 мм. Причому можливий повний цикл виробництва: від розробки ідеї замовника до виготовлення і упаковки вироби.

На підприємстві працюють з різноманітними матеріалами – титаном, пластиком, металевими сплавами. На сьогоднішній день завод здатний виробляти близько 50 тис. Одиниць різних виробів на місяць. Причому це стартові обсяги, можливе збільшення потужностей пропорційно запитам.

Факти і цифри: завод ABM Technology оснащений за останнім словом техніки. На підприємстві немає обладнання, випущеного раніше 2017 року. На виробництві встановлено верстати японської компанії TSUGAMI і швейцарської компанії KKS, а також німецькі агрегати. Сучасна високоточна техніка вимагає відповідної кваліфікації персоналу, тому співробітники ABM Technology (оператори, конструктори, програмісти, технологи) протягом року навчалися на заводах Європи.

Система менеджменту якості на заводі сертифікована компанією IMQ (Італія) відповідно до міжнародного стандарту ISO 13485 до: 2016.

Попереднє тестування продукції проводить лідируюча експертна організація не тільки Європи, а й усього світу – швейцарська компанія SGS. Довічна гарантія імплантатів ABM Technology перевіряється на машинах, що симулюють жувальні рухи: за місяць такі механізми здійснюють 5 млн натискань (стільки людина робить за все життя!).

Титановий сплав, з якого виготовляють імплантати, виробляє світовий лідер – німецька компанія ZAРР. Матеріал добре відомий своєю біосумісністю і механічною міцністю.

Імплантати Bauer`s Implants ТМ будуть поширюватися через власну менеджерську мережу на всій території України. Придбати їх зможуть тільки ліцензовані стоматологи-імплантологи.