Інноваційний завод Вадима Єрмолаєва з виробництва зубних імплантів буде боротися з “відтоком мізків” за кордон
Экономическая правда  6 Лютого 2019

 

Завод з виробництва медичних інструментів і зубних імплантів ABM Technology підписав Пакт заради молоді, ініційований Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”.

Проект реалізується за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Підписанти Пакту боротимуться з безробіттям серед молоді, рівень якої в вересні 2018 року склав уже 18% (серед людей у ​​віці 15-24 років). Підприємства-підписанти зобов’язуються забезпечувати перше місце роботи для молодих фахівців.

Завод ABM Technology зможе допомогти не тільки в створенні робочих місць для молоді, але і в підготовці висококваліфікованих співробітників. Одне із зобов’язань підписантів Пакту – надання якісних стажувань.

Головний показник якості стажування – отримання практичних навичок і досвіду. Завод ABM Technology має унікальну базу для цього.

На виробництві застосовуються сучасні світові технології, завод оснащений новітніми японськими верстатами з числовим програмним управлінням і швейцарської технікою.

Жоден агрегат на заводі не випущений раніше 2017 року. Робота з таким обладнанням може стати цінним досвідом для молодих фахівців.

“Так як завод з виробництва дентальних імплантів – нетипове для України підприємство, нам складно знайти кваліфіковані кадри. Тому ми створюємо їх самі: відправляємо на стажування в Європу, проводимо консультації з японськими фахівцями і т.д.

Пакт заради молоді дуже цікавий для нас, адже ми потребуємо молодих, ініціативних співробітниках “, – сказав генеральний директор ABM Technology Ігор Циркін.

Стажування та подальше працевлаштування на подібних інноваційних підприємствах дало б можливість молоді реалізувати свій інтелектуальний потенціал, не виїжджаючи з України.

На заводі відзначають: на стажування чекають цілеспрямованих молодих людей, які хочуть розвиватися:

“У нас на виробництві не “відбувають години”. Ми ставимо перед собою складні, амбітні завдання і постійно рухаємося до них”, – сказав Ігор Циркін.

В рамках Пакту заради молоді стажування на ABM Technology зможуть пройти не тільки оператори верстатів ЧПУ, але також майбутні хіміки, інженери, менеджери з якості.