Alef Estate став «Вибором країни 2020» в сфері нерухомості
Информатор  11 Грудня 2020

Згідно з результатами щорічної національної премії «Вибір Країни», одна з найбільших девелоперських компаній країни Alef Estate стала №1 в сфері нерухомості.

За 19 років роботи на українському ринку житлової і комерційної нерухомості Alef Estate став одним з наймасштабніших і найуспішніших девелоперів країни. Створюючи унікальні в своєму роді об’єкти нерухомості і змінюючи зовнішність міста Дніпро компанія отримала імідж надійного забудовника №1 в цьому регіоні України.

Такі високі звання з року в рік підтверджуються призовими місцями в численних конкурсах та лідируючими позиціями в топах, 2020 рік- не став винятком. Alef Estate завоював почесний титул «Вибір країни 2020», ставши кращою компанією країни на думку експертів і споживачів.

alef estate вибір року

Премія «Вибір Країни» проводиться вже 6 років поспіль і головна її мета – сприяння розвитку українських підприємств. В основі рейтингу закладена ефективність менеджменту компанії, завдяки якій стало можливим досягнення таких високих результатів. «Вибір країни» також відображає настрої споживачів – через показники продажів продукції і впізнаваності бренду на ринку. Рейтинги премії охоплюють понад 200 000 підприємств в 150+ категоріях ділової активності.

Варто зазначити, що кожен з об’єктів, побудованих Alef Estate, є унікальним архітектурним творінням зі своєю ідеєю і метою, неодмінно відповідаючи високим європейським стандартам. Саме тому компанія і її проекти неодноразово удостоювалися безлічі нагород і призів в галузевих українських і міжнародних спеціалізованих преміях.

Серед знакових проектів Alef Estate:

Інвестором компанії Alef Estate є Вадим Володимирович Єрмолаєв, якого називають головним забудовником Дніпра. Крім того Вадим Єрмолаєв відомий як засновник інноваційних підприємств європейського рівня, які успішно виводять українську продукцію на світовий ринок.