ALEF StartUP: створи власний бізнес за підтримки відомого інвестора – Вадима Єрмолаєва
Alef.Today  9 Листопада 2020

З 9 листопада корпорація ALEF на чолі з інвестором Вадимом Ермолаєвим запускає в Дніпрі масштабний конкурс, спрямований на підтримку підприємців, які готові реалізовувати і розвивати нові проекти в сфері ринку послуг.

Кожен бажаючий може зареєструватися для участі в конкурсі ALEF StartUP і поборотися за можливість стати володарем унікального призу – повного фінансування власної бізнес-ідеї «з нуля», або ж масштабування існуючого бізнесу. Головна умова – цікавий і конкурентоспроможний проект, який в підсумку стане дійсно успішним і прибутковим бізнесом.

«Ми шукаємо кращих фахівців, які твердо впевнені в своїх знаннях і мають достатньо досвіду, щоб створити дійсно конкурентний і прибутковий бізнес, але потребують фінансової підтримки для його реалізації або масштабування», – повідомляють організатори.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ?

Реєстрація безкоштовна, тому учасником може стати кожен.

Для участі в ALEF StartUP необхідно:

Прийом заявок стартує з 9 листопада і триватиме рівно місяць – до 9 грудня. Далі (з 10 грудня по 17 грудня) експертна рада конкурсу проведе детальний аналіз отриманих заявок, за підсумком якого проекти учасників відправляться на розгляд до інвестора (з 18 грудня по 25 грудня 2020 г.).

ПРІОРИТЕТНІ СФЕРИ РИНКУ

Інвестор готовий профінансувати проект будь-якого з напрямків сфери ринку послуг. Головне, на що буде звертати увагу експертна рада – це досвід, вміння виявляти перспективні рішення в бізнесі і приносити прибуток!

ALEF StartUP – це можливість втілення нових свіжих ідей в напрямах:

📌IT і телекомунікації;
📌мас-медіа;
📌PR і рекламні послуги;
📌електронна комерція;
📌освіта, кар’єра;
📌медицина, охорона здоров’я;
📌енергозберігаючі технології, переробка;
📌керування, бізнес-послуги;
📌соціальні послуги;
📌фінанси;
📌розваги, дозвілля;
📌сфера обслуговування;
📌інше.

Переможців конкурсу буде троє – саме вони, пройшовши процес оцінки, відбору і розгляду пропозицій інвестором, потраплять на особисту зустріч з головою ради корпорації ALEF Вадимом Ермолаєвим і зможуть створити свій власний бізнес при його підтримці.

Якщо ти вважаєш, що твій проект може бути успішним, реєструйся на сайті конкурсу і поборись за свій щасливий квиток у великий бізнес!

Довідка. Корпорація «Алеф» – це бізнес-об’єднання компаній, основою корпоративної стратегії яких є безперервне вдосконалення процесів і впровадження інновацій. Бізнеси корпорації експортують свій товар більш ніж в 20 країн світу.

Вектор розвитку корпорації спрямований на такі галузі: девелопмент, аграрний бізнес, виробництво медичних виробів, будівельних матеріалів і безшовних труб.