Вадим Єрмолаєв: У яких сферах буде цікаво розвивати бізнес в Україні після закінчення війни

Культовий роман братів Стругацьких називається “Понеділок починається у суботу”. Це дуже глибока думка. Будь-який прогноз має спиратися на ситуацію сьогоднішнього дня.

«Сади Дніпра» беруться за вирощування груш: перспективи культури в Україні

«Сади Дніпра» – одна з наймолодших компаній-учасників корпорації «Алеф». Вона була заснована відносно недавно – в 2016 році. Тоді й були закладені перші 30 га яблуневого саду.

Як на заводі «ЮДК» вдалося перемогти «плинність» персоналу: інтерв’ю HR-директора

Брак представників робітничих професій та їх «плинність» на виробничих підприємствах – це загальна проблема українського бізнесу. Ситуацію створюють і відтік працездатних українців закордон, і стереотипна непрестижність робітничих професій.

Від виробництва газобетону до перевтілення міста Дніпра: чим сьогодні живе корпорація «Алеф»

Корпорація «Алеф» – це об’єднання різнопрофільних бізнесів: від виробництва газобетону, вікон і дентальних імплантатів, до вирощування яблук і будівництва модернових будівель заради перевтілення міського простору Дніпра. У структурі корпорації 6 заводів, і на сьогоднішній день робочими місцями забезпечені понад 2 тисячі осіб.

РОЗШИРЮЄМО ОБРІЇ: УКРАЇНСЬКІ ЯБЛУКА СТАЮТЬ ЗАТРЕБУВАНИМИ В АЗІЇ

Динаміка зростання експорту українських яблук за кордон демонструє позитивні результати. Наприклад, станом на 2018-2019 роки поставка яблук за кордон зросла в 1,5 рази – до 62 тисяч тонн.

Епоха знецінення позаду: чому бути робочим в наш час все-таки престижно?

Кадровий «голод» серед робітничих професій за останні два роки відчувається дуже гостро. Наприклад, станом на 2018 рік на два вакантних місця серед умілих робітників з інструментом припадав лише один претендент.