Як зміниться Дніпро: компанія Вадима Єрмолаєва реалізує в місті нові архітектурні проекти

Дніпро – місто з унікальною архітектурою, де традиційні «сталінки» і «хрущовки» тепер межують з сучасними житловими хмарочосами, торгово-розважальними комплексами і діловими центрами.

Обличчя міста почало стрімко змінюватися в 90-х роках, і цей процес триває по сьогоднішній день. Провідниками змін в місті стали кілька місцевих бізнесменів-девелоперів, кожен з яких створив знакові для Дніпра об’єкти і привніс в його вигляд свої унікальні риси.

200 нових українських заводів: що вони собою являють

Протягом двох десятків років після здобуття Україною незалежності ніхто не поспішав будувати нові заводи.

На той момент колишні радянські підприємства працювали за принципом «отримати великий дохід тут і зараз». На сьогодні цей ресурс вичерпав себе. Без глобальної модернізації радянські заводи більше не ефективні.

Справа не в Єрмолаєві, або наклеп як зброя

Денис Миргородський

Інвестор, засновник адвокатської фірми “Династія”

19 листопада набула чинності рішення одного з районних судів Дніпра по вкрай цікавій суперечці. Відомий в регіоні підприємець Вадим Єрмолаєв звернувся з позовом до “інтернет-журналіста” Острейко (прізвище змінене) з вимогою спростувати надрукований на новинному сайті наклеп про нібито участь підприємця у злочинній діяльності. Суд позов задовольнив, але цікаво не це. Цікаво те, що в ході судового процесу Острейко зізнався, що йому нічого невідомо про можливу причетність підприємця до порушень закону, а “злочини” він придумав сам, тому що … за розміщення цієї публікації йому заплатили гроші. Він розповів про це не соромлячись, і не побоюючись відповідальності.

П’ять українських заводів, які вас здивують

Ви вважаєте, що виробництво – це нецікаво, а українське виробництво нудно подвійно? Давайте розбиратися чи це так.

Представляємо п’ять заводів України, які дивують своєю продукцією, технологіями або масштабами.