«Сади Дніпра» беруться за вирощування груш: перспективи культури в Україні

«Сади Дніпра» – одна з наймолодших компаній-учасників корпорації «Алеф». Вона була заснована відносно недавно – в 2016 році. Тоді й були закладені перші 30 га яблуневого саду.

Як на заводі «ЮДК» вдалося перемогти «плинність» персоналу: інтерв’ю HR-директора

Брак представників робітничих професій та їх «плинність» на виробничих підприємствах – це загальна проблема українського бізнесу. Ситуацію створюють і відтік працездатних українців закордон, і стереотипна непрестижність робітничих професій.

Від виробництва газобетону до перевтілення міста Дніпра: чим сьогодні живе корпорація «Алеф»

Корпорація «Алеф» – це об’єднання різнопрофільних бізнесів: від виробництва газобетону, вікон і дентальних імплантатів, до вирощування яблук і будівництва модернових будівель заради перевтілення міського простору Дніпра. У структурі корпорації 6 заводів, і на сьогоднішній день робочими місцями забезпечені понад 2 тисячі осіб.

РОЗШИРЮЄМО ОБРІЇ: УКРАЇНСЬКІ ЯБЛУКА СТАЮТЬ ЗАТРЕБУВАНИМИ В АЗІЇ

Динаміка зростання експорту українських яблук за кордон демонструє позитивні результати. Наприклад, станом на 2018-2019 роки поставка яблук за кордон зросла в 1,5 рази – до 62 тисяч тонн.

Епоха знецінення позаду: чому бути робочим в наш час все-таки престижно?

Кадровий «голод» серед робітничих професій за останні два роки відчувається дуже гостро. Наприклад, станом на 2018 рік на два вакантних місця серед умілих робітників з інструментом припадав лише один претендент.

Яким буде “завтра” для торгово-розважальних центрів: три основних тези

Приблизно з 2017-го року в Україні почався черговий «бум» будівництва торгово-розважальних центрів. Наприклад, в Києві в найближчі два роки загальна площа всіх ТРЦ міста збільшиться майже в два рази: до 2 млн кв. м.

Як в Голландії: Вадим Єрмолаєв розвиває в Україні інноваційний фруктовий бізнес

Україна – унікальне місце для розвитку плодоовочевого сегмента. Перспективи країни в цьому напрямку дійсно великі зважаючи на сприятливий клімат і вигідне географічне розташування.

Як зміниться Дніпро: компанія Alef Estate реалізує в місті нові архітектурні проекти

Дніпро – місто з унікальною архітектурою, де традиційні «сталінки» і «хрущовки» тепер межують з сучасними житловими хмарочосами, торгово-розважальними комплексами і діловими центрами.

Обличчя міста почало стрімко змінюватися в 90-х роках, і цей процес триває по сьогоднішній день. Провідниками змін в місті стали кілька місцевих бізнесменів-девелоперів, кожен з яких створив знакові для Дніпра об’єкти і привніс в його вигляд свої унікальні риси.

200 нових українських заводів: що вони собою являють

Протягом двох десятків років після здобуття Україною незалежності ніхто не поспішав будувати нові заводи.

На той момент колишні радянські підприємства працювали за принципом «отримати великий дохід тут і зараз». На сьогодні цей ресурс вичерпав себе. Без глобальної модернізації радянські заводи більше не ефективні.