ЗМІ про Вадима Єрмолаєва

Компанію “МІРОПЛАСТ” офіційно визнали лідером ринку ПВХ-профілю в Україні

Компанія “МІРОПЛАСТ”, яка є учасником корпорації “Алеф”, була визнана лідером українського ринку за обсягами виробництва ПВХ-профілів згідно з дослідженням компанії Pro-Consulting. Показники “МІРОПЛАСТ” перевершують показники найближчого конкурента майже вдвічі.

12 Серпня 2020   

“Дайджест інновацій” корпорації “Алеф”: яких успіхів досягли компанії за першу половину 2020 року

Стратегія бізнесів, які входять до складу корпорації “Алеф”, базується на постійному вдосконаленні процесів і впровадження інновацій. Розробка нових продуктів, технологій, впровадження передового світового досвіду на українських підприємствах – це пріоритетні завдання компаній корпорації.

Компанія “МІРОПЛАСТ” інвестує більше 60 млн грн в модернізацію виробництва

Компанія “МІРОПЛАСТ”, яка є учасником корпорації “Алеф”, інвестує в розвиток виробництва понад 60 млн грн до кінця 2020 року. Кошти будуть спрямовані на модернізацію та розширення парку виробничого устаткування, а також складську інфраструктуру.

5 Серпня 2020   Сегодня

«ОСКАР» розширив географію поставок: 21 країна імпортує труби українського заводу

Трубний завод «ОСКАР», який є учасником корпорації «Алеф», розширив свою присутність на світовому ринку. Зараз продукція заводу експортується в 21 країну світу, серед яких більшість – члени Європейського союзу. Також труби українського заводу імпортують Індія і Південна Корея. А в 2019 році заводу «ОСКАР» вперше вдалося вийти на ринок США.

24 Липня 2020   Вести

У червні компанія “МІРОПЛАСТ” досягла рекордних показників збуту за всю історію існування

Українська компанія “МІРОПЛАСТ”, яка є одним з найбільших виробників ПВХ-профілю в Східній Європі, досягла рекордних показників збуту продукції в червні поточного року в порівнянні з аналогічним періодом. При цьому наголошується, що зростання віконного ринку в минулому місяці не фіксувалося.

Перший в Україні інноваційний завод з виробництва імплантів збільшує виробничі потужності

Завод з виробництва дентальних імплантів ABM Technology, який є учасником корпорації “Алеф”, збільшив свої виробничі потужності. Підприємство встановило нові ЧПУ-верстати від японської компанії Star. Нове обладнання збільшить можливості заводу практично в два рази, а крім того – розширить асортимент продукції, що виробляється.

22 Травня 2020   Факти

Вадим Єрмолаєв підтримує благодійні фонди в боротьбі з коронавірусом

За повідомленням Міністерства охорони здоров’я, на даний момент в Україні зафіксовано понад 1400 випадків захворювання COVID-19. Варто відзначити, що на самому старті протидії коронавірус, країна зіткнулася з серйозним дефіцитом необхідних медичних засобів захисту і обладнання.

10 Квітня 2020   Факти

Корпорація «Алеф» поділилася досвідом роботи з персоналом в рамках форуму «HR CONFERENCE 3in1: Люди, Культура, Майбутнє»

5 грудня в Дніпрі відбувся форум «HR CONFERENCE 3in1: Люди, Культура, Майбутнє». У заході взяло участь понад 100 представників різних компаній Дніпропетровської області. Учасником заходу виступила також представник корпорації «Алеф» – її HR-директор Марина Алексейчук.

11 Грудня 2019   Мост-Днепр

Рейтинг НВ. Топ-30 найвпливовіших людей Дніпра

Журнал НВ за допомогою експертів склав список 30 найвпливовіших жителів Дніпра. Серед них — мультимільйонери, рабин, політики з сумнівним минулим та майбутнім, бізнесмени.

12 Вересня 2019   Новое время