«ТОЧКА ЗОРУ»

Вадим Єрмолаєв: Кожен квадратний метр будівництва – як крок до нового Дніпра

Вадим Єрмолаєв анонсував будівництво нового бульвару – по вулиці Південній.

Новий бульвар стане продовженням улюбленого місця відпочинку для дніпрян – Катеринославського бульвару.

Бізнесмен опублікував на своїй сторінці Facebook відео, яке демонструє, як буде виглядати пішохідна зона відпочинку після закінчення будівництва.

У записі під роликом він написав:

«Є така цікава приказка:« Кращий час, щоб посадити дерево, було 20 років тому. Наступний відповідний момент – сьогодні ».

Мені приємно думати зараз, що 20 років тому (а якщо бути точним, 15), ми все-таки змогли «посадити дерево» – коли в Дніпрі з’явився Катеринославський бульвар.

Наступний «відповідний момент» ми теж не упустимо. Уже в цьому році розпочнуться роботи зі створення Катеринославського бульвару II – по вулиці Південній.

Кожен квадратний метр будівництва – як крок до нового Дніпра. Який ми любимо сьогодні і яким будемо пишатися завтра».

13 Червня 2019

«В Європі такого ще немає»: Вадим Єрмолаєв про відкриття інноваційної лабораторії в Дніпрі

18 травня в Дніпрі відбулося відкриття інноваційного простору для стоматологів, яке виконує відразу кілька функцій.

Серед нових можливостей для лікарів – вивчання нових протоколів, користування сучасним обладнанням для виготовлення необхідних матеріалів, а також вивчення нових пропозицій на ринку стоматологічних інструментів і техніки.

Про це на своїй сторінці Facebook розповів Вадим Єрмолаєв.

  «Дніпро знову перший. На цей раз – в сфері стоматології.

У суботу в нашому місті відкрили багатофункціональний hi-tech простір для стоматологів. Спільними зусиллями це зробили компанія Bauer’s Implants і Amel Medical Group – новатори, які принесли в Україну найсучасніші світові стандарти.

Інноваційний простір включає в себе три складових. Перша – це Amel Cad / Cam LAB, де стоматологи зможуть використовувати високотехнологічне обладнання і всі його можливості, не інвестуючи в закупівлю.

Друга – навчальний центр Amel Dental Hub. На його базі українські лікарі будуть освоювати новітні методики і протоколи, адже в стоматології нововведення з’являються постійно. А молоді фахівці отримають можливість відпрацювати необхідні навички перед тим, як обслуговувати клієнтів. Навчання проводитимуть кращі практикуючі лікарі України та світу.

Третя – Amel Dental Store, де лікарі зможуть познайомитися з кращими пропозиціями на ринку стоматологічних інструментів і обладнання.
Це навіть не «як у Європі». Тому що в Європі такого ще немає », – написав бізнесмен.

22 Травня 2019

Вадим Єрмолаєв: Зміни в Україні уже почалися

Український бізнесмен Вадим Єрмолаєв опублікував на своїй сторінці Facebook нове відео. Воно присвячене першому українському заводу з виробництва зубних імплантів ABM Technology. Вадим Єрмолаєв є інвестором інноваційного підприємства.

У записі бізнесмен зазначив, що вірить в можливості українського виробництва і в те, що воно вже змінилося накраще:

«Мені приємно, що серед 200 нових заводів, відкритих останнім часом в Україні, наш дніпровський завод – один з найбільш інноваційних і сміливих проектів.

Україна може виробляти високотехнологічну продукцію. І може відійти від статусу «сировинного придатка». Завод ABM Technology – це не просто один з кроків до цих змін. Це доказ, що такі зміни вже почалися».

3 Квітня 2019

Вадим Єрмолаєв: Ми повинні повірити в українське виробництво

Вадим Єрмолаєв вважає одним з факторів, що заважають розвиватися українському виробництву недовіру до українського продукту.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Ви знаєте, що гальмує українське виробництво? Недовіра. До свого ж продукту. Є така риса менталітету – недовіра до самих себе. Страх, що раз українське, значить погане, що видається за гарне.

Українське виробництво гальмують маркетологи, які при продажу імпортного продукту головною їх перевагою вказують те, що він привезений з Німеччини / Швейцарії / Японії. «Раз не “наші”, значить їм можна довіряти». Можна навіть не задумуватися, не вивчати характеристики і не дивитися виробництво. Все це – магія чарівного слова «імпортний», – йдеться у записі.

Також Вадим Єрмолаєв розповів про свій досвід запуску інноваційного виробництва в Україні, а також боротьбу за продукт, що випускався на ньому:

«Коли ми запускали український завод ABM Technology, по виробництву українських дентальних імплантів, ми вплуталися у війну з українським споживачем за український продукт. Де головною зброєю українського заводу виступила відкритість.

На заводі кажуть: приїжджайте до нас. Подивіться. Можете навіть нас не слухати, якщо ви не вірите нам. Але повірте своїм очам. Ви довіряєте заводам в Німеччині, але подивіться – у нас краще.

Ми бачимо, що в цій галузі у нас вже є перемоги. Але головні бої за український продукт ще попереду.

Давайте повіримо в українське виробництво. Повіримо в себе. Ми повинні повірити в себе першими, інакше як решта світу зробить це? », – написав він.

11 Лютого 2019