«ТОЧКА ЗОРУ»

Вадим Єрмолаєв: Ми повинні повірити в українське виробництво

Вадим Єрмолаєв вважає одним з факторів, що заважають розвиватися українському виробництву недовіру до українського продукту.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Ви знаєте, що гальмує українське виробництво? Недовіра. До свого ж продукту. Є така риса менталітету – недовіра до самих себе. Страх, що раз українське, значить погане, що видається за гарне.

Українське виробництво гальмують маркетологи, які при продажу імпортного продукту головною їх перевагою вказують те, що він привезений з Німеччини / Швейцарії / Японії. «Раз не “наші”, значить їм можна довіряти». Можна навіть не задумуватися, не вивчати характеристики і не дивитися виробництво. Все це – магія чарівного слова «імпортний», – йдеться у записі.

Також Вадим Єрмолаєв розповів про свій досвід запуску інноваційного виробництва в Україні, а також боротьбу за продукт, що випускався на ньому:

«Коли ми запускали український завод ABM Technology, по виробництву українських дентальних імплантів, ми вплуталися у війну з українським споживачем за український продукт. Де головною зброєю українського заводу виступила відкритість.

На заводі кажуть: приїжджайте до нас. Подивіться. Можете навіть нас не слухати, якщо ви не вірите нам. Але повірте своїм очам. Ви довіряєте заводам в Німеччині, але подивіться – у нас краще.

Ми бачимо, що в цій галузі у нас вже є перемоги. Але головні бої за український продукт ще попереду.

Давайте повіримо в українське виробництво. Повіримо в себе. Ми повинні повірити в себе першими, інакше як решта світу зробить це? », – написав він.

11 Лютого 2019

Вадим Єрмолаєв розповів, як покращити економіку України

Вадим Єрмолаєв опублікував на своїй сторінці в Facebook пост, в якому розповів, чому так рідко спілкується з журналістами і назвав одне з найпопулярніших питань до нього:

«Одного разу журналісти вирішили взяти інтерв’ю у людини, який все встигає. Вони запитали його, як йому це вдається. А він відповів: «Вибачте, я зайнятий».

… Я рідко спілкуюся з пресою. Вибачайте, але у мене правда мало часу. А ще я не люблю багато говорити. Особливо не люблю відповідати на запитання на кшталт «Як поліпшити економіку України?». Але мені його так часто задають, що, мабуть, відповім.

Працювати треба.

Все просто”.

6 Лютого 2019

Вадим Єрмолаєв запросив на роботу «героїв в спецівках»

Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці в Facebook підняв проблему безробіття серед молоді. Бізнесмена здивувало, що показник кількості безробітних молодих людей досить високий, і при цьому на ринку праці складно знайти молодих фахівців технічних спеціальностей:

«Пишуть, що рівень безробіття серед молоді в Україні склало 18%. Дивно. Навіть по нашій корпорації я бачу, як щодня з’являється все більше робочих місць, і навряд чи ми такі унікальні. Зізнатися, знайти нових молодих співробітників досить навіть непросто. Особливо це стосується інженерів, конструкторів, проектувальників. І навіть операторів верстатів.

У чому ж проблема? Невже все пішли вчитися на філософів? Ні, я розумію, що вони теж потрібні. Але, молоді люди, нашій країні потрібно робити ВВП. Так що чекаємо до лав нашої корпорації героїв в спецівках ».

6 Лютого 2019